Ev Depolama

Depolama

İstanbul’da eşya deposu hizmeti ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi kondiyonda, en iyi lokasyonda, üst düzey bakım, güvenlikli depolama konularında İstanbul Evden Eve Nakliyat eşya deposu  hizmetlerinde oldukça iddialıyız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Bölgesinde depo hizmeti sunan  İstanbul Evden Eve Nakliyat kiralık Depo  firması başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermektedir. İstanbul’da eşyalarınızı rahatlıkla  depolayan firmamız sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet sunmaktadır. İstanbul ev eşyası deposu başta fazlalık eşyalarınızı için kurulan firmamız daha sonra işini her seferinde dahada büyüten ve geliştiren bir hale getirmiştir. Özel koşulların sağlandığı bu lüks depolarda eşyalarınız bize verdiğiniz şekilde size teslim edilir. Mülkünüzü ev ortamınızdan çok daha iyi koşullarda muhafaza ederiz.

 

İSTANBUL EŞYA DEPOSU AVANTAJLARI NELERDİR? 

Bu hizmet  günümüzün oldukça modern ihtiyaçlarından biridir. Kiralık depo için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçimi yer alır. Evinizde koymaya yer bulamadığınız fazla eşyalarınızı, atmaya kıyamadığınız eşyaları ya da saklamak istediğiniz malzemelerinizi ”ODA DEPO ” ile  firmamız ile güvence altında tutabilirsiniz.

Kiralık depo sizlere birçok alanda avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır;

Güvenlik: Evinizden uzak kalacağınız zamanlarda eşyalarınızın evde kalması ve sürekli aklınızın eşyalarınızda olmasını istemiyorsanız kiralık eşya deposu güvenlik açısından son derece avantajlıdır. Eşyalar çalındı mı, yangın ya da sel gibi bir durum oldu mu, maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınıza zarar geldi mi? gibi düşüncelere aklınızın takılmasından kurtulursunuz. Özellikle farklı bir şehirde öğrenim görecekler ya da görev alacaklar, uzun süreli olarak tatil planı hazırlayanlar ve iş için yurt dışına çıkması gerekenler ev eşyalarını güvenle kiralık depo şirketimize teslim edebilirler.
Maliyet: Siz evde ya da iş yerinizde yokken sırf eşyalarınız için yüksek kira bedeli ödemekten kurtulmak isterseniz ev eşyası deposu şirketimiz bu aşamada sizlere maliyet avantajı sağlamaktadır.

Hızlı iletişim
  • 0537 678 36 16
  • 0537 678 36 16
  • info@istanbul-evden-eve-nakliyat
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara